Yönetim Kurulu Üyelerimiz

Selim GERÇEK

Psikolog, Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı 1999 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra Kocaeli Oruç Reis Anadolu Lisesi'nde Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.

yönetim kurulumuz2004 yılında Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Terapistliği yüksek lisans programını tamamlayarak Uzman Dil ve Konuşma Terapisti ünvanını aldı. Alanında birçok Ulusal ve Uluslar arası seminer ve kongreye katılan Selim Gerçek'in mesleki ilgi alanları kekemelik, fonolojik bozukluk ve eğitim teknolojileridir.

Evrim GERÇEK

Psikolog, Dil ve Konuşma Bozuklukları Uzmanı 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünden psikolog ünvanı ile mezun olan Evrim GERÇEK aynı yıl Kocaeli Anadolu Lisesi'nde Rehber Öğretmen olarak göreve başladı.

2000 yılında başladığı Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Terapistliği Yüksek Lisans Programına devam ederken Kocaeli Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon A.B.D'na bağlı İ.R.E.M 'de (İzmit Rehabilitasyon Eğitim merkezi) göreve başladı.
O dönemde A.Ç.E.V ve PROJECT Hope desteği ile gerçekleşen projede birçok yabancı konuşma terapisti ile çalışarak deneyim kazandı.

2004 yılında Uzman Dil ve Konuşma Terapisti ünvanını aldı.

2005 yılında Kocaeli Üniversitesi'ndeki görevinden ayrılarak Özel Yankım Özel Eğitim Kursu'nda Konuşma Terapisti olarak çalışmaya başladı.

Mesleki ilgi alanları kekemelik, yarık dudak-damaklı bireylerde konuşma bozuklukları, afazi,   otizm, özgül öğrenme güçlüğü, nöropsikoloji olan Evrim GERÇEK halen Anadolu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Dil ve Konuşma Terapistliği doktora programına devam etmektedir.
Tez konusu kekemelik terapisi'nde yürütücü işlev düzeyinin terapi kazancına etkisinin araştırılmasıdır. Tez Danışmanı Prof. Dr. Pınar EGE'dir.
Evrim GERÇEK araştırmacı ruhu ile alanyazını yakından takip ederek hem klinik hem de akademik yönde gelişmelerini sürdürmekte ve bu ruhu ekibe aktarmaktadır.
Birçok Ulusal ve Uluslar arası kongre ve seminere katılan Evrim GERÇEK'in güncel ilgi alanı aile temelli ve oyun temelli müdahalelerdir. Bu alanda gelişimini sağlamak için DIR- FLOORTIME® ve THERAPLAY® eğitimlerine devam etmektedir.


 

 
Programlar
Rehabilitasyon
Emp
Bilimsel Gelişmeler
Biz Kimiz
Hakkımızda
Binamız
Yönetim Kurulu Üyelerimiz
İnsan Kaynakları
 
Anasayfa yankım özel eğitim kurumu Site Haritası yankım özel eğitim kurumu  İletişim yankım özel eğitim kurumu  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji
yankım özel eğitim kurumu